Dowiedz się więcej o realizacji naszych usług – lakierowanie oraz malowanie farbami ciekłymi, piaskowanie, fosforanowanie cynkowe i wiele innych – Malarnia Klimat w Gnieźnie

Realizacje zamówień w Malarni Klimat przebiegają sprawnie i według założonego planu. Obsługa lakiernictwa przemysłowego dla firm produkcyjnych oraz osób prywatnych jest zapewnieniem prac na najwyższym poziomie. Zamówienia składane mogą być zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo. Podczas każdego z nich szeroko omawiany jest zakres działań i dokonywana rezerwacja mocy produkcyjnej. Po tym jesteśmy w stanie określić konkretną datę wykonania. W zamówieniu należy określić między innymi proponowany termin dostawy czy wymagania dotyczące pakowania oraz załadunku. Dla firm i osób współpracujących na stałe realizacja zamówień może przebiegać w formie skróconej. Zapraszamy do zapoznania się ze standardami Malarni Klimat.

009-telephone

1. ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytania składać można:
telefonicznie +48 730 36 35 34
bądź mailowo na adres biuro@malarniaklimat.pl

Rysunki techniczne najlepiej w formacie pliku PDF.

010-send

2. WYCENA

Standardowy czas wyceny to 1 dzień roboczy.

008-list

3. ZAMÓWIENIE KLIENTA

Zamówienia składane mogą być zarówno telefonicznie jak i mailowo. Podczas składania zamówienia dokonywana jest rezerwacja mocy produkcyjnej i określona zostaje data realizacji. W zamówieniu należy określić sposób pakowania i załadunku. Jeżeli nie było to określone w wycenie, a pakowanie znacząco będzie brało udział w kosztach – zostanie dodatkowo wycenione.

007-24-hours

4. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

006-box

5. PRZYJĘCIE TOWARU OD KLIENTA

Towar przekazany do procesu malowania składany jest na magazynie przy hali produkcyjnej. Gwarantuje to bezpieczeństwo przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rozładunki najczęściej odbywają się „pod dachem”.

001-clock

6. REALIZACJA USŁUGI

Klient po złożeniu zamówienia uzyskuje rezerwację mocy produkcyjnych. W określonym przez strony terminie rozpoczyna się realizacja usługi. Jeżeli jest to wymagane procedurami klienta – można w tym czasie przeprowadzić audyt procesu bądź skontrolować jakość wyrobów.

004-box-1

7. KONTROLA JAKOŚCI

Zakończone zlecenie oprócz procedury samokontroli dokonywanej przez pracownika linii, oceniana jest jakościowo przez kontrolera jakości. Prawidłowo zrealizowane produkty zostają przekazane do pakowania.

003-trolley

8. PAKOWANIE I MAGAZYNOWANIE

Pakowanie albo zgodne z wymaganiem klienta, albo stosowanie standardowych przekładek. Magazynowanie towaru – „pod dachem”.

002-delivery-truck

9. ODBIÓR ZAMÓWIENIA PRZEZ KLIENTA

Towar odbierany jest transportem własnym klienta lub poprzez firmy kurierskie. Gwarantujemy załadunek zgodny z wytycznymi klienta.

Do odbieranego towaru załączamy dokumenty WZ oraz fakturę. Płatność – zgodnie z ustaleniami z klientem.

Zachęcamy do nawiązywania partnerstw przez przedsiębiorstwa produkcyjne oraz Klientów prywatnych. Malarnia Klimat w Gnieźnie ma duże doświadczenie dotyczące wykonywania różnorodnych powłok malarskich. Naszymi procesami oraz technologią – m.in. malowania proszkowego – wspomagamy twórców różnego rodzaju wyrobów. Linie produkcyjne, którymi dysponujemy, dają możliwość obsługi dużych zleceń. Do dyspozycji oddajemy między innymi: linię przygotowania powierzchni przed malowaniem, linię malowania proszkowego, komory bezpyłowe malowania mokrego itd. W zależności od konkretnych przedmiotów przed położeniem powłoki malarskiej stosujemy technologie chemicznego oczyszczania, usuwania z powierzchni farb i lakierów, technologię piaskowania czy śrutowania.

W galerii poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje/powłoki, jakie możemy wykonać Malarni Klimat. Warto zaznaczyć, że mamy duże możliwości produkcyjne. Tak jak już wspominaliśmy, dla firm i osób współpracujących na stałe zamówienia mogą przebiegać w formie skróconej. Zapraszamy do kontaktu z Malarnią Klimat z Gniezna!